Fordító

Munkaleírás

A Vállalati Fordító fordítóinak rendelkeznie kell kiterjedt nyelvtudással és fordítói tapasztalattal, amely lehetővé teszi a különböző szakmai anyagok - jogi, marketing, pénzügyi, gazdasági, egészségügyi, autóipari...- dokumentációk pontos és gyors fordítását.

A fordítók nagyfokú autonómiát és függetlenséget kapnak, és felelősek a fontos fordítási projektek irányításáért és végrehajtásáért. Rendelkezniük kell fordításban szerzett tapasztalattal, annak érdekében, hogy minél gyorsabban és hatékonyabban tudják megoldani a rájuk bízott feladatokat.

Új fordítóinknak betanulási lehetőséget biztosítunk annak érdekében, hogy a fordítás minél szakszerűbben és gyorsabban megvalósulhasson. A fizetés függ a fordító végzettségétől, előzetes tapasztalatától, a fordítandó szöveg típusától és nagyságától.

Munkafeladatok

  • 1

    Általános és szakmai szövegek pontos, és a megbízó vállalat profiljának megfelelő fordítása.

  • 2

    Legyen képes azonosítani, mikor van szükség a forrásszöveg szó szerinti fordítására, ill. mikor kell szabad fordítást alkalmazni.

  • 3

    Folyamatos kapcsolattartás a Megbízóval a tökéletes fordítás érdekében.

  • 4

    Fordítási határidő pontos betartása.

Elvárások

  • 1

    Az adott nyelvnek megfelelő magas szintű nyelvi végzettség, fordítói szakvizsga előny, de nem feltétel.

  • 2

    Igazolható fordítói tapasztalat.

  • 3

    Képesnek kell lennie megérteni a forrásnyelvi idiómákat.

  • 4

    Szövegkezelési és szerkesztési ismeretek.

  • 5

    Számlaképesség.

Egyéb előnyök

  • 1

    Rugalmas munkalehetőséget biztosítunk, így kiválaszthatja az Önnek leginkább megfelelőt.

  • 2

    Fiatal, lendületes, professzionális csapat, gyors fizetés.

Vállalatának fordításra van szüksége? Mi segítünk.

illustration7.png
illustration1-1.png